Álláslehetőség

Újbudai üzletünkbe keresünk bolti eladó kollégát:

Tudsz varrni, de nem szeretnél szalag mellett dolgozni? Sőt, szeretsz emberekkel foglalkozni? Itt a helyed! Családias légkörű táskaboltunkba keresünk új kollégát azonnali kezdéssel!

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig 10:00-18:00-ig
  • teljes vagy részmunkaidős

Feladatok:

  • vevők udvarias fogadása, segítése tájékoztatással
  • értékesítéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • kirakat rendezés
  • üzlethelyiség rendben tartása
  • varrni tudó kollégának emellett, természetesen több fizetésért: táskák apró hibáinak a megjavítása

Elvárások:

  • alapvető számítógépes ismeretek
  • igényesség, pontosság
  • megbízhatóság

Előny, de nem feltétel:

  • bőrdíszműves/szabó/cipész végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • jól felszerelt, komfortos munkahely
  • fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés
  • bejelentett munkaviszony
  • kezdő fizetés nettó 200.000,-Ft/hó, később megegyezés szerint

Kapcsolatfelvétel:

  • fényképes önéletrajzot az allas@arndttaska.hu email címen várunk
  • további információ a 06(20)381-7727-es telefonszámon kérhető